Niedziela Palmowa Męki Pańskiej – 14.04.2019 r.

 

1. Spowiedź Św. – przed Mszą Św.

 

2. Katecheza do przyjęcia I komunii św.:  Breda - przy kościele - 17 maja o godz. 18.00 (Ginnekenweg 333; 4835 ND Breda)

                                                                         oraz katecheza dla dzieci młodszych.

                                                                         Goes – 7 kwietnia o godz. 17.00 (sala przy kościele)          

     

                               

3. Niech Jezus błogosławi Solenizantów, Jubilatów i nas w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże!

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------
14.04.2019     NIEDZIELA PALMOWA

09.15    Breda
•    Śp. Eugeniusz; śp. Sławomir Bonowicz
18.00    Wernhout
•    Śp. Teresa Wolańska
-----------------------------------------------------------------------------------------------
18.04.2019     WIELKI CZWARTEK

19.00    Breda
•    
-----------------------------------------------------------------------------------------------
19.04.2019     WIELKI  PIĄTEK

19.00    Breda
•     - - - - - - - - 
-----------------------------------------------------------------------------------------------
20.04.2019     WIELKI  SOBOTA

19.00    Breda
•    Śp. Marek Pełka – we wspomnienie urodzin
-----------------------------------------------------------------------------------------------
21.04.2019     NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA

09.15    Breda
•    Jakub Szela – 3. rocznica urodzin
MP: Lisa Walo – 2. rocznica urodzin
18.00     Ossendrecht
•    
-----------------------------------------------------------------------------------------------
22.04.2019     PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

09.15    Breda
•    Śp. Sławomir Pełka
18.00     Goes
•    Śp. Lenka Błasiak – 3. rocz. śmierci
Chrzest: Maja Maria Meesters
-----------------------------------------------------------------------------------------------
28.04.2019     II NIEDZIELA WIELKANOCNA

09.15    Breda
•    Śp. Luiza Kanikowska
18.00     Nieuw-Vossemeer
•    Śp. Łucja, Eugeniusz i Marek oraz o Boże błogosławieństwo dla Mateusza
-----------------------------------------------------------------------------------------------
05.05.2019     III NIEDZIELA WIELKANOCNA

09.15    Breda
•    Śp. Józef Mrzygłód – 3. rocz śmierci
Chrzest: Jakub Stanisław Berkowski
MP: 1. Kamila -18. urodziny
    2. Borys -3. urodziny
18.00     Goes
•    śp. Janina Bakunowicz – 2 rocz. śmierci
-----------------------------------------------------------------------------------------------
11.05.2019

19.00    Koewacht 
•     
12.05.2019     IV NIEDZIELA WIELKANOCNA
09.15    Breda
•    Agnieszka i Grzegorz Szegda – 10. rocz. ślubu
18.00    Wernhout
•    Śp. Teresa Wolańska
-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

Wielkanoc 2019 w Bredzie

 

14.04.19     Niedziela Palmowa                                             godz. 09:15 (Breda)

                                                                                                godz. 18:00 (Wernhout)

15.04.19     Wielki Poniedziałek - sakrament pokuty            godz. 19:00 - 20:00

                                                  Spowiedź

18.04.19     Wielki Czwartek                                                  godz. 19:00 (Breda)

 

19.04.19     Wielki Piątek      Droga Krzyżowa                     godz. 19:00 (Breda)

                                       Liturgia Wielkiego Piątku                                                 

20.04.19     Wielka Sobota                                                    

                   Ossendrecht  Poświęcenie Pokarmów               godz. 09.30 (Ossendrecht)
                   Goes    Poświęcenie Pokarmów                          godz. 11.00 (Goes)
                   Nieuw-Vossemeer Poświęcenie Pokarmów       godz. 13.00 (Nieuw-Vossemeer)
                   Wernhout Poświęcenie Pokarmów                     godz. 15.00 (Wernhout)

                   Breda    Poświęcenie Pokarmów                        godz. 18.00 (Breda)

                   Liturgia Wigilii Paschalnej                                godz. 19.00 (Breda)
                   Po zakończeniu liturgii - ponownie poświęcenie pokarmów

 

21.04.19      Niedziela Zmartwychwstania                           godz. 09:15 (Breda)

                                                                                                godz. 18:00 (Ossendrecht)

 

22.04.19      Poniedziałek Wielkanocny                               godz. 09:15 (Breda)

                                                                                                godz. 18:00 (Goes)

 

 

 

POLSKA PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA W DIECEZJI BREDA

 

St. Bavostraat 7A

NL-4891 CG Rijsbergen

 

tel. +31 76 5321 438

mobil: +31 614 243 225

e-mail: biuro@pp-breda.nl

www.pp-breda.nl

Znajdź nas na:

© 2019 Polska Parafia Breda