Najświętszej Trójcy – 16.06.2019 r.

 

 

1. Spowiedź Św. – przed Mszą Św.

 

2. Rozpoczynamy przygotowania do bierzmowania. Pierwsze spotkanie 15 czerwca o godz. 18.00 w sali przy kościele w Bredzie.


3. Niech Jezus błogosławi Solenizantów, Jubilatów i nas w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże! 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------
16.06.2019     NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

09.15    Breda
•    Agnieszka i Łukasz Nowak – 5. rocz. ślubu
18.00     Ossendrecht
•    Śp. Irena i Piotr
-------------------------------------------------------------------------------
23.06.2019     BOŻE CIAŁO

09.15    Breda
•    Śp. Jan i Marianna Starus; śp. Stanisław i Marianna Komendarek
MP: Szymon – o Boże błogosławieństwo z okazji urodzin
18.00     Nieuw-Vossemeer
•    Śp. Kazimiera i Leon Pinkosz; śp. Marian Matuszek
-------------------------------------------------------------------------------
30.06.2019     XIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA

09.15    Breda
•    Śp. Sergiusz Kalisio – 37 rocz. śmierci i śp. Bolesława Kalisio
Chrzest:
1.    Dawid Markiewicz
2.    Lena Lasko
3.    Naomi Joanna Korpała
4.    Gabriel Korczyński 
-------------------------------------------------------------------------------
06.07.2019
19.00    Koewacht 
•    
07.07.2019     XIV  NIEDZIELA  ZWYKŁA
09.15    Breda
•    Śp. Dawid Wierzbicki
Chrzest: 
1.    Luiza Teixeira Leite
2.    Blanka Krystyna Lekka
3.    Olivier Rokita
18.00     Goes
•    Śp. Wojciech Górny – 9. rocz. śmierci; śp. Andrzej Górny i zmarli z rodziny
Chrzest: Kacper Jan Moskal
-------------------------------------------------------------------------------
14.07.2019     XV  NIEDZIELA  ZWYKŁA
09.15    Breda
•    Śp. Genowefa, Stanisław, Piotr
18.00    Wernhout
•    śp. Teresa Wolańska
-------------------------------------------------------------------------------
21.07.2019     XVI  NIEDZIELA  ZWYKŁA
09.15    Breda
•    śp. Krystyna Mencfeld – 2. rocz. śmierci
18.00     Ossendrecht
•    Czesław – o zdrowie i Boże błog. z okazji imienin
-------------------------------------------------------------------------------
28.07.2019     XV  NIEDZIELA  ZWYKŁA

09.15    Breda
•    Śp. Sławomir Pełka (intencja od Józefy Zalewskiej i Marka Głodo)
18.00     Nieuw-Vossemeer
•    
-------------------------------------------------------------------------------
03.08.2019
19.00    Koewacht 
•    
04.08.2019     XVIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA
09.15    Breda
•    Śp. Szczepan Włodarczyk – 4 rocz śmierci; śp. Czesława Włodarczyk
15.00    Vlissingen
•    Śp. Kazimierz, Kazimiera Landowscy
18.00     Bergen op Zoom
•    
-------------------------------------------------------------------------------
11.08.2019     XIX  NIEDZIELA  ZWYKŁA

09.15    Breda
•    Śp. Krzysztof
15.00    Vlissingen
•    
18.00     Bergen op Zoom
•    
-------------------------------------------------------------------------------
 

 

 

POLSKA PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA W DIECEZJI BREDA

 

St. Bavostraat 7A

NL-4891 CG Rijsbergen

 

tel. +31 76 5321 438

mobil: +31 614 243 225

e-mail: biuro@pp-breda.nl

www.pp-breda.nl

Znajdź nas na:

© 2019 Polska Parafia Breda